KAMMA SALTO. Kvinnostudie, rödkrita, signerad och daterad, K Salto 1944.

528834. KAMMA SALTO. Kvinnostudie, rödkrita, signerad och daterad, K Salto 1944.

Mått 85x68 cm.

Fuktfläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått 85x68 cm.

Fuktfläckar.

Antal besök: 1 604