SKRIN OCH KNÄPPTINA, 4 delar.

SKRIN OCH KNÄPPTINA, 4 delar.
52883. SKRIN OCH KNÄPPTINA, 4 delar.

3 st träskrin samt knäpptina.

Slitage, skador, nyckel saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

3 st träskrin samt knäpptina.

Antal besök: 1 853