KAPPA, "Akka", ull och renpäls, Kling Kollektion, 2010-tal.

528790. KAPPA, "Akka", ull och renpäls, Kling Kollektion, 2010-tal.

Uppskattad storlek medium.

Bruksslitage. Sannolik mindre lagning vid knapp.

Gör en kostnadsfri värdering!

Uppskattad storlek medium.

Antal besök: 2 273