Kalmar Auktionsverk
Keramik & Porslin
Europeiskt
STRÖARE, 2 st, "Vår lilla stad", JIE, Anita Nylund, 1900-tal.
528766. STRÖARE, 2 st, "Vår lilla stad", JIE, Anita Nylund, 1900-tal.
Höjd 14 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 14 cm.
Bruksslitage.
Kalmar Auktionsverk
391