BOKHYLLA, jugend, 1900-tal.

52873. BOKHYLLA, jugend, 1900-tal.

Nyckel finns. Längd 143 bredd 34,5 höjd 161,5 cm.

Omfattande slitage och fläckar. Fanérskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 064