KNIV, skinn och horn, samearbete, monogramsignerad Per Henrik Simmas.

528726. KNIV, skinn och horn, samearbete, monogramsignerad Per Henrik Simmas.

Klingan märkt Vettasjärvi, längd inkl. slida ca 24,5 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 710