INGRID DAHL. olja på duk, signerad.

528712. INGRID DAHL. olja på duk, signerad.

"Vid Havet". Ca 77 x 89 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

"Vid Havet". Ca 77 x 89 cm.

Antal besök: 1 964