Auktionshuset Kolonn
Konst
Måleri
VIGGO JESPERSEN. Stadsmoitv, olja på duk, signerad.
528668. VIGGO JESPERSEN. Stadsmoitv, olja på duk, signerad.
35 x 46 cm.
smärre färgbortfall.
Gör en kostnadsfri värdering!
35 x 46 cm.
smärre färgbortfall.
Auktionshuset Kolonn
545