VIGGO JESPERSEN. Stadsmoitv, olja på duk, signerad.

528668. VIGGO JESPERSEN. Stadsmoitv, olja på duk, signerad.

35 x 46 cm.

smärre färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

35 x 46 cm.

smärre färgbortfall.

Antal besök: 596