YTTERFODER RÖRSTRAND 1800-TAL.

528651. YTTERFODER RÖRSTRAND 1800-TAL.

Modell Druva.
Höjd 20 cm Ø 22 cm.

Smärre skador, någon hårssricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

Modell Druva.
Höjd 20 cm Ø 22 cm.

Västerviks Auktionsbyrå
Antal besök: 778