FICKUR, Savonette, Elgin National Watch Company, USA.

528645. FICKUR, Savonette, Elgin National Watch Company, USA.

Diameter ca 5,5 cm.

Åldersslitage, smärre repor. Glas och visare saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca 5,5 cm.

Antal besök: 516