SPEGEL, gustaviansk stil, Norelius & Thorsell, 1900-tal.

528605. SPEGEL, gustaviansk stil, Norelius & Thorsell, 1900-tal.

Etikettmärkt. Höjd 75 cm. Bredd 40 cm.

Slitage. Förgyllning med smärre bortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 778