FICKUR, 2 st, Aster samt Revue, manuella, ankargång, boetter av silver.

528557. FICKUR, 2 st, Aster samt Revue, manuella, ankargång, boetter av silver.

Yttre diameter ca 48 - 50 mm.

Slitage. Bucklor. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Yttre diameter ca 48 - 50 mm.

Antal besök: 1 267