MATSERVIS, 57 delar, Uppsala-Ekeby, Karlskrona.

528549. MATSERVIS, 57 delar, Uppsala-Ekeby, Karlskrona.

6 uppläggningsfat längd 25-40 cm.
2 skålar diameter 19-25 cm.
Såsskål diameter 19 cm.
12 assietter diameter 18,5 cm.
12 djupa tallrikar diameter 20,5 cm.
12 tallrikar diameter 25,5 cm.
12 tallrikar diameter 23 cm.

Förgyllningsslitage samt lätt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

2 skålar diameter 19-25 cm.
Såsskål diameter 19 cm.
12 tallrikar diameter 23 cm.

Antal besök: 1 116