ESKIL HANSSON. Komposition, akryl på duk, signerad atergo EH och daterad 6.11.90.

528531. ESKIL HANSSON. Komposition, akryl på duk, signerad atergo EH och daterad 6.11.90.

99x72 cm, rammått 101x74 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

99x72 cm, rammått 101x74 cm.

Antal besök: 906