GOLVLAMPOR, 3 st, bland annat Elidus, 1970-tal.

52849. GOLVLAMPOR, 3 st, bland annat Elidus, 1970-tal.

2 golvlampor, vita, etikettmärkta Elidus, höjd 114.
1 golvlampa, vit med svart fot, omärkt, höjd 145 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 2 345