GLASSERVIS, 28 delar, rutslipade med sexkantig fot, 1900-tal.

528485. GLASSERVIS, 28 delar, rutslipade med sexkantig fot, 1900-tal.

6 vinglas, höjd ca 14 cm,
10 likörglas, ca 8,5 cm,
12 selterglas, ca 9,5 cm.

Smärre nagg förekommer, mestadels på fot.

Gör en kostnadsfri värdering!

6 vinglas, höjd ca 14 cm,
10 likörglas, ca 8,5 cm,
12 selterglas, ca 9,5 cm.

Antal besök: 1 663