ARNE ANDERSSON. olja på duk, rådjur vid vattenkanten, signerad.

528297. ARNE ANDERSSON. olja på duk, rådjur vid vattenkanten, signerad.

bildmått, 27 x 35 cm.

Arne Lennart Andersson (1933–2021)

Gör en kostnadsfri värdering!

bildmått, 27 x 35 cm.

Herrljunga Auktionsverk
Antal besök: 521