JOHAN AURELL. olja på duk, fiskebåt, signerad Johan.

528185. JOHAN AURELL. olja på duk, fiskebåt, signerad Johan.

bildmått, 55 x 67 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

bildmått, 55 x 67 cm.

Herrljunga Auktionsverk
Antal besök: 4 321