PENSELVAS och VAS, porslin, orientaliska.

528107. PENSELVAS och VAS, porslin, orientaliska.

Penselvas, så kallad Brush pot höjd 28 cm.
Vas höjd 25,5 cm.
Proveniens dödsboet efter Gunnel Glingsten Lammhult.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vas höjd 25,5 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 401