HYVLAR, mestadels 1800-tal.

HYVLAR, mestadels 1800-tal.
528076. HYVLAR, mestadels 1800-tal.

Rubank, profilhyvlar, oxhyvel med mera.
Längsta längd ca 71 cm.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längsta längd ca 71 cm.

Slitage, skador.

Antal besök: 1 173