ELVINE OSTERMAN. olja på duk, " blommor i fönstret " signerad och daterad 47.

528047. ELVINE OSTERMAN. olja på duk, " blommor i fönstret " signerad och daterad 47.

bildmått, 65 x 48 cm.

Elvine Osterman (1908–1997)

Gör en kostnadsfri värdering!

bildmått, 65 x 48 cm.

Elvine Osterman (1908–1997)

Herrljunga Auktionsverk
Antal besök: 677