FOLKE LARSSON. olja på duk, flickan i gräset, signerad.

528026. FOLKE LARSSON. olja på duk, flickan i gräset, signerad.

bildmått, 70 x 55 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

bildmått, 70 x 55 cm.

Herrljunga Auktionsverk
Antal besök: 395