EBBE HÖGLUND. olja på duk, " Florentiner " signerad, signerad.

528012. EBBE HÖGLUND. olja på duk, " Florentiner " signerad, signerad.

bildmått, 61 x 50 cm.

Ebbe Höglund (1914–1993)

Gör en kostnadsfri värdering!

bildmått, 61 x 50 cm.

Ebbe Höglund (1914–1993)

Herrljunga Auktionsverk
Antal besök: 665