DOCKSERVISDELAR, 15 delar, porslin, Walt Disneys snövit, Marx Toys, Made in Japan.

527997. DOCKSERVISDELAR, 15 delar, porslin, Walt Disneys snövit, Marx Toys, Made in Japan.

Med originalkartong. Kartongens mått ca 29 x 40 cm.

Slitage. Kartong med omfattande slitage och skador. Sockerskål saknar troligen lock.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 696