KONSOLBORD, gustaviansk stil, 1800-tal.

52799. KONSOLBORD, gustaviansk stil, 1800-tal.

Imitationsmålad skiva. Längd 122, bredd 60, höjd 74 cm.
Proveniens enligt uppgift: Johan Ludvig Zetterberg, Hersby Lidingö.

Slitage. Färgbortfall. Sprickor i skiva.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 180