HENRYK PLOCIENNIK. Olja på duk, Fantasilandskap med häst, signerad H Plociennik, daterad -87.
527950. HENRYK PLOCIENNIK. Olja på duk, Fantasilandskap med häst, signerad H Plociennik, daterad -87.
53,5 x 44,5 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
53,5 x 44,5 cm.
Limhamns Auktionsbyrå OLD
1 675