SUPKOPPAR, 12 st, silver, Ceson, Göteborg. Total vikt ca 372 g.

527819. SUPKOPPAR, 12 st, silver, Ceson, Göteborg. Total vikt ca 372 g.

Invändigt förgyllda. Höjd exklusive hänkel ca 4 cm.

Ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ytslitage.

Antal besök: 376