PARTI KÖKSREDSKAP, miniatyrer, metall.

527816. PARTI KÖKSREDSKAP, miniatyrer, metall.

Kastrull, stekpannor, våffeljärn. längd ca 14 - 22,5 cm.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, skador.

Antal besök: 581