LOCKURNA och SKÅLFAT, porslin, Kina, 1900-tal.

527796. LOCKURNA och SKÅLFAT, porslin, Kina, 1900-tal.

Dekor i polykroma färger. Diameter på skålfat 36 cm, höjd på lockurna 37 cm.

sedvanligt ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

sedvanligt ytslitage.

Antal besök: 395