VAS,orientalisk,1900-tal.

VAS,orientalisk,1900-tal.
527649. VAS,orientalisk,1900-tal.

Brons.
Delvis med försilvrad dekor.
Höjd 31 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brons.
Delvis med försilvrad dekor.
Höjd 31 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 442