LEKSAKSBIL,gama,West ern Germany,1900-talets mitt.

527598. LEKSAKSBIL,gama,West ern Germany,1900-talets mitt.

Friktionsmotor.
Svängbara framhjul.
Längd 31 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Friktionsmotor.
Svängbara framhjul.
Längd 31 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 009