HERRARMBANDSUR, Omega, Seamaster De Ville, guld på stål, 1960-TAL.

527569. HERRARMBANDSUR, Omega, Seamaster De Ville, guld på stål, 1960-TAL.

Herrarmbandsur, Omega Seamaster De Ville.
Boett med guld på stpl, silverfärgad urtavla med stavindex samt sekundvisare. Original krona.
Längd 23 cm, boettens diameter utan krona 34 mm.
Märkt Omega Seamaster De Ville, Seamaster.

Ej funktionstestad. Bruksskick. Repor.
Gravyr För 51-års trogen tjänst Firestone-Viskafors A-B.
Fungerar enligt uppgift bra.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fungerar enligt uppgift bra.

Antal besök: 2 354