HERRARMBANDSUR, Omega, Seamaster De Ville, guld på stål, 1960-TAL.
527569. HERRARMBANDSUR, Omega, Seamaster De Ville, guld på stål, 1960-TAL.
Herrarmbandsur, Omega Seamaster De Ville.
Boett med guld på stpl, silverfärgad urtavla med stavindex samt sekundvisare. Original krona.
Längd 23 cm, boettens diameter utan krona 34 mm.
Märkt Omega Seamaster De Ville, Seamaster.
Ej funktionstestad. Bruksskick. Repor.
Gravyr För 51-års trogen tjänst Firestone-Viskafors A-B.
Fungerar enligt uppgift bra.
Fungerar enligt uppgift bra.