KNIV, JA Hellberg, Eskilstuna 1900-tal.

527556. KNIV, JA Hellberg, Eskilstuna 1900-tal.

Kniv med skuren dekor på handtaget och genombruten dekor
på baljan, längd 32 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

på baljan, längd 32 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 4 364