FÅTÖLJER, 4 stycken, rotting, 1900-talets andra hälft.

527538. FÅTÖLJER, 4 stycken, rotting, 1900-talets andra hälft.

Plymåer medföljer.

Bruksslitage samt fläckig klädsel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Plymåer medföljer.

Antal besök: 413