GLASSERVIS, 25 delar, rutslipad kristall, signerade Boda.

527444. GLASSERVIS, 25 delar, rutslipad kristall, signerade Boda.

Ungefär hälften signerade Boda.
6 glas höjd 8 cm.
7 st 11,5 cm.
8 st 13,5 cm.
4 st 14,5 till 15,5 cm.
Proveniens dödsboet efter Gunnel Glingsten Lammhult.

Ett nagg, möjligen två glas något nedslipade.

Gör en kostnadsfri värdering!

6 glas höjd 8 cm.
7 st 11,5 cm.
8 st 13,5 cm.
4 st 14,5 till 15,5 cm.

Antal besök: 1 625