Ungefär hälften signerade Boda.
6 glas höjd 8 cm.
7 st 11,5 cm.
8 st 13,5 cm.
4 st 14,5 till 15,5 cm.
Proveniens dödsboet efter Gunnel Glingsten Lammhult.
6 glas höjd 8 cm.
7 st 11,5 cm.
8 st 13,5 cm.
4 st 14,5 till 15,5 cm.