OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk, Vy över Glumslöv, signerad H Alling.

527423. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk, Vy över Glumslöv, signerad H Alling.

34 x 44 cm.
Mått med ram 47 x 56,5 cm.
Signerad H Alling. A tergo Glumslöv -55.

Gör en kostnadsfri värdering!

34 x 44 cm.
Mått med ram 47 x 56,5 cm.

Antal besök: 1 299