BESTICKSUPPSÄTTNING, 18 del, nysilver, "Vasa", GAB.

527369. BESTICKSUPPSÄTTNING, 18 del, nysilver, "Vasa", GAB.

6 st gafflar, längd 21 cm.
6 st knivar, längd 25 cm. Blad i rostfritt stål.
6 st skedar, längd 21 cm.
Märkta GAB, extra NS Alp.

Design: Jacob Ängman.

Bruksskick, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

6 st gafflar, längd 21 cm.
6 st skedar, längd 21 cm.
Märkta GAB, extra NS Alp.

Design: Jacob Ängman.

Bruksskick, repor.

Antal besök: 738