GUSTAV SWENANDER. Olja på duk,Fåglar i flykt, signerad G Sw-d-r, daterad -05.
527368. GUSTAV SWENANDER. Olja på duk,Fåglar i flykt, signerad G Sw-d-r, daterad -05.
96 x 161 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
96 x 161 cm.
Limhamns Auktionsbyrå OLD
457