CECILIA MONTGOMERY. Philip IV Earl of Pembroke, akvarell, signerad a tergo 1857.

527289. CECILIA MONTGOMERY. Philip IV Earl of Pembroke, akvarell, signerad a tergo 1857.

Ramstorlek 50 x 44 cm, kopia efter van Dyk.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 885