PARTI ALLMOGE, mestadels 1700/1800-tal.

527268. PARTI ALLMOGE, mestadels 1700/1800-tal.

Bland annat lock till skrin (diameter ca 32-34 cm), vävlunor och slevar.

Slitage, skador, lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, skador, lagningar.

Antal besök: 480