SNOBBEN, leksaker, figuriner mm, plast, porslin, tyg, huvudsakligen 1980- och 1990-tal.

527264. SNOBBEN, leksaker, figuriner mm, plast, porslin, tyg, huvudsakligen 1980- och 1990-tal.

Höjd 4 - 30 cm.

Slitage, mjukdjur med fläckar, kartonger med skador, färgförändringar etc.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 4 - 30 cm.

Antal besök: 1 928