BESSMAN, 7 st, trä samt metall, mestadels 1800-tal.

527163. BESSMAN, 7 st, trä samt metall, mestadels 1800-tal.

Längdsta längd ca 83 cm.

Slitage, skador, maskstungna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längdsta längd ca 83 cm.

Slitage, skador, maskstungna.

Antal besök: 992