HÖRNVITRINSKÅP, rokokostil, 1900-talets mitt/andra hälft.

527090. HÖRNVITRINSKÅP, rokokostil, 1900-talets mitt/andra hälft.

Höjd ca 141 cm, bredd 77 cm, djup 56 cm.

Smärre bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 557