BARNSYMASKIN, metall, 1800/1900-tal.

527027. BARNSYMASKIN, metall, 1800/1900-tal.

I schatull, schatull längd ca 26 cm.

Slitage, färgbortfall, rost, ej funktionstestad. Sprickor i schatull.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 653