Helsingborgs Auktionskammare
Konst
Måleri
ALBERT ABBE. "Landskap från Grevie", olja på duk, signerad Alb. Abbe -41.
526928. ALBERT ABBE. "Landskap från Grevie", olja på duk, signerad Alb. Abbe -41.
39 x 53 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
39 x 53 cm.
Helsingborgs Auktionskammare
656