YTTERFODER, 3 st, VAS, SKÅL, porslin, Royal Copenhagen, Bing & Gröndahl.

526921. YTTERFODER, 3 st, VAS, SKÅL, porslin, Royal Copenhagen, Bing & Gröndahl.

3 ytterfoder Royal Copenhagen höjd 8 cm.
Vas Bing & Gröndahl höjd 12 cm.
Skål med krabba Royal Copenhagen längd 23 cm.
Proveniens dödsboet efter Gunnel Glingsten Lammhult.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Obetydligt slitage.

Antal besök: 464