DAMSKRIVBORD, nyrokoko, 1800-talets andra hälft.

526866. DAMSKRIVBORD, nyrokoko, 1800-talets andra hälft.

Valnöt och valnötsrot, längd ca. 75, bredd 50, höjd 81 cm.

Bruksslitage. Repor, slagmärken.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 370