TRÄSNIDERIER, 5 stycken, monogramsignerade.

526819. TRÄSNIDERIER, 5 stycken, monogramsignerade.

Höjd 9,5-11 cm.

Åldersslitage
Avslag på den ena kepsen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 9,5-11 cm.

Åldersslitage
Avslag på den ena kepsen.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 344