LARS ENGLUND. Komposition, tusch och blyerts, monogramsignerad och daterad -51.

52676. LARS ENGLUND. Komposition, tusch och blyerts, monogramsignerad och daterad -51.

9 x 14,5 cm

Inköpt direkt av konstnären av nuvarande ägarens far.

Lars Englund (Född 1933)

Gör en kostnadsfri värdering!

9 x 14,5 cm

Lars Englund (Född 1933)

Antal besök: 938