LARS ENGLUND. Komposition, blandteknik, signerad och daterad -55.

52662. LARS ENGLUND. Komposition, blandteknik, signerad och daterad -55.

15 x 11 cm

Inköpt direkt av konstnären av nuvarande ägarens far.

Ej examinerad ur ram.

Lars Englund (Född 1933)

Gör en kostnadsfri värdering!

15 x 11 cm

Ej examinerad ur ram.

Lars Englund (Född 1933)

Antal besök: 1 315